Maltepe kurye siparişleri, saat 21:00’den sonra çevrimiçi olarak verilebilir; ancak bu siparişler bir sonraki iş günümüze kadar işleme alınmayacaktır.

Maltepe kurye, 256 bit SSL şifreleme modelimiz ile tüm kişisel bilgilerin ve işlemlerin korunmasını sağlar. Maltepe kurye tanımlama bilgilerini kaydetmez ve kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü tarafa satmaz.

Maltepe kurye daha geniş operasyon alanında yerel olarak faaliyet gösteren herhangi bir onaylı Maltepe kurye sürücüsü, topluluk sürücüsü olarak bilinir. Maltepe kurye, sürücülerinin kalitesinden nasıl emin olabilir ve mükemmel müşteri deneyimlerini sürdürebilir? Her Maltepe kurye sürücü, yüz yüze görüşmeler, sürücü belgesinin/sürücü özetinin doğrulanması, ikamet belgesi, referanslar ve sabıka geçmişi kontrolü kullanılarak doğrulanır.

Maltepe kurye , talep edilen hizmetin türüne göre ilk 10KM için taban fiyat alır. Ek ücretler mesafe, ağırlık, hizmet türü ve hizmet için gerekli araç türüne göre hesaplanır. 

Her Maltepe kurye siparişin tamamlanmasından sonra müşteriye bir e-posta teslim bildirimi gönderilir. Müşteri, gönderici ve alıcının adlarının/imzalarının yanı sıra POD’u görüntülemek için müşteri hesabı portalında oturum açabilir.

Eski siparişlerimi çevrimiçi olarak nerede bulabilirim?Her siparişin geçmişi, mobil uygulama veya masaüstü aracılığıyla müşteri tarafı portalında çevrimiçi olarak görüntülenebilir.

Arabanın maksimum ağırlığı 150 kadar ve inç cinsinden maksimum boyutları 21U x 21g X 16Y’dir. Mini Van’ın maksimum ağırlığı 350 kadar ve inç cinsinden maksimum boyutları 80U x 36G x 36Y’dir. Kargo Van’ın maksimum ağırlığı 1000 kadardır ve inç cinsinden maksimum boyutları 100L x 50W x 45H inçtir.

Siparişinizde iptal dahil herhangi bir değişiklik yapılması gerekiyorsa en kısa sürede Maltepe Kurye Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz. İptalin zamanlaması veya değişikliğin niteliği, müşteri tarafından herhangi bir ek ücret uygulanıp uygulanmayacağını belirleyecektir.

Maltepe kurye sürücü, müşterinin yerinde olmadığından emin olmak için önce müşteriyi arayacak. Sürücü daha sonra maksimum 10 dakika bekleyecektir. Müşterinin hala gelmemesi durumunda Maltepe kurye sürücüsü ile alternatif düzenlemeler yapılacak ve irsaliyeye ek ücret yansıtılacaktır.