Maltepe Kurye Kimdir?

Maltepe kurye vizyonumuz, Maltepe, İstanbul ve Türkiye de ki iş için çalışma çerçevesini tamamlamaktır. Birinci sınıf bir temel, en kayda değer kalite ve ön hat tasarımı ve kurye teslimat kapasitelerine sahip koordinasyon faaliyetleri.

Maltepe Kurye
Güvenilir ve Sigortalı Teslimat

Maltepe de Güvenilir Kurye

Maltepe güvenilir kurye hizmeti, ister eve, ister şirketlere veya bir ofise müşterisinin mobil uygulamada kolayca yapabileceği, kolay teslim alma ve teslimata yönelik benzersiz bir operasyon model oluşturduk.

Bu Maltepe kurye çözümleri, iyi eğitimli ve yetenekli bir kurye Yöneticisinden oluşan özel bir ekip tarafından desteklenir ve ayrıca kurumsal gönderiler ve endüstri lojistiğinin her türlü gereksinimini karşılayacak şekilde donatılmıştır.

Neden Biz?

15 Yıldır En Çok Tercih Edilen

Maltepe kurye zamandan tasarruf, hızlı teslimatlar ve maliyet oranı gibi hususları göz önünde bulundurarak, ”Aynı Gün Akıllı Teslimat Tesisi” hayata geçirdi. 

Ekonomik Kurye Fiyatı

En ekonomik Maltepe kurye fiyat garantisi sunuyoruz.

7/24 Maltepe Kurye Teslimatı

7 gün 24 saat iletişim kanallarımız dan Maltepe kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenli ve Güvenilir Kuryeler

15 yıldır en çok tercih edilen, kurye endüstri ana sağlayıcısı.

15+

Yıllık Deneyim
Maltepe Moto Kurye
Profesyonel ve Güvenilir

Maltepe Moto Kurye Teslimatı

Maltepe moto kurye lojistikleri, kolinin aynı gün sadece birkaç saatte teslim edilmesini ve başlangıçta metropollerde 5 kg’a kadar koli boyutunun geçerli olmasını sağlayacaktır.

Maltepe kurye hizmeti ve teslimatı hızlı ve sorunsuz hale getirmek için, Tüm İşlevsel Maltepe Kurye Merkezleri birbirine bağlıdır, özeldir ve yakın koordinasyon ve gerçek zamanlı iletişim sağlamak için 24 X 7 ayakta çalışır.

Maltepe Kurye Hakkında

En İyi Maltepe Kurye Hizmeti

Maltepe kurye hizmetleri, dünyanın hızına ayak uydurmak için Android ve iOS ile Uyumlu mükemmel ‘Ayrılmış Çevrimiçi Mobil Uygulama’ konseptini ortaya çıkardı. Türünün ilk örneği olan bu uygulama, Maltepe de ki kurye müşterilerin paketlerini ayırtmalarına ve gerçek zamanlı bir güncellemeyle takip etmelerine yardımcı olacak, böylece özellikle akıllı şehirlerde hizmetler yalnızca saatler içinde yapılabilecek.

99%

Kesintisiz Hizmet

750k+

Tamamlanan teslimat

1k+

Aktif Kurye Personeli

15+

Yıllık Tecrübe